خرید سریال سقوط آزاد در قالب DVD و قابل پخش در همه دستگاه ها و پلیرهای خانگی با کیفیتی بسیار عالی شامل تمام قسمت ها برای خرید سریال ایرانی سقوط آزاد کافیست بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک کنید و فرم درخواست کالا را پرنمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

خرید سریال سقوط آزاد با ارسال سریع درب منزل و یا محل کار شما این سریال در هفته نیروی انتظامی از شبکه اول سیما پخش شد و هنرنمایی بازیگرانی چون حامد بهداد و پوریا پورسرخ در این سریال به جذابیت آن بخشیده بود البته الهام حمیدی نیز در این سریال نقش داشت . در کل سریال سقوط آزاد توانست در زمان پخش خود بینندگان فراوانی را به خود جذب نماید شما نیز می توانید این سریال را در نسخه ای کامل از همین فروشگاه خریداری نمایید.

سریال سقوط آزاد فیلم نامه ای نسبتا قوی داشت داستان این سریال درباره یك گروه خرابكار حرفه‌ای است كه به واسطه آشنایی با سیستم‌های كامپیوتری قصد دارند دست به اقداماتی علیه امنیت مردم بزنند. با انجام اولین عملیات، پلیس وارد ماجرا می‌شود در این میان سرگرد صابر از افسران زبده پلیس مامور می‌شود مجرمان پرونده را شناسایی و دستگیر كند. با توجه به صحنه های جذاب این سریال می توان یکی از بهترین فیلم های پلیسی ایرانی دانست. خرید سریال سقوط آزاد را به شما مشتری عزیز پشنهاد می کنیم.


خرید سریال سقوط آزاد


خرید سریال سقوط آزاد

خرید سریال سقوط آزاد

خرید سریال سقوط آزاد

خرید سریال سقوط آزاد

خرید سریال سقوط آزاد


برای خرید سریال سقوط آزاد بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک کنید


شامل تمام قسمت ها
عرضه شده در یک DVDقیمت: 2,900 تومان

خرید سریال سقوط آزاد